Home

Alkalmazkodik megfejt Hajtóerő nyerges attila kajak savasság vékony Az iroda

Nyerges Attila kajakos bajnokok egész sorát nevelte ki - · Békés vármegye ·  Szarvas · Sport · Megyejárás - hír6.hu - A megyei hírportál
Nyerges Attila kajakos bajnokok egész sorát nevelte ki - · Békés vármegye · Szarvas · Sport · Megyejárás - hír6.hu - A megyei hírportál

Kajak-Kenu Club Szarvas

Nyerges Attila - Nemzeti Sport Online

Kiemelkedő évet zárt az utánpótlás – Newjság

Tizenhármat gurított a Hunyadi a nyitómérkőzésen – Newjság

BEOL - Szép szarvasi-lágymányosi siker született az ifjúságiaknál az  Európa-bajnokságon
BEOL - Szép szarvasi-lágymányosi siker született az ifjúságiaknál az Európa-bajnokságon

Ismét gazdára találtak Az év sportolója, illetve Az év embere elismerések  –… - Premium cikkek és hírek egy helyen
Ismét gazdára találtak Az év sportolója, illetve Az év embere elismerések –… - Premium cikkek és hírek egy helyen

Még felnőttekkel is szeretne eredményes lenni | Kajak-Kenu Sport

Grivalszki Tamás és Kós Benedek is duplázott a maraton bajnokságon – Newjság

Kajak-kenu válogató – Dombvári Bence ismét nyert, Kuli Pisti is a dobogó  tetejére állhatott – Newjság
Kajak-kenu válogató – Dombvári Bence ismét nyert, Kuli Pisti is a dobogó tetejére állhatott – Newjság

Minden éremből jutott a magyaroknak a račicei korosztályos Eb 1000 m-es  számaiban | Szurkoló.sk
Minden éremből jutott a magyaroknak a račicei korosztályos Eb 1000 m-es számaiban | Szurkoló.sk

Konkurálva, de egymást segítve készülhettek tehetségeink | Kajak-Kenu Sport

Kós Benedek és Nyerges Attila interjú - ifi-, U23 vb, Plovdiv | Kós Benedek  tegnap ifjúsági világbajnok lett a "király" számban, K-1 1000 méteren, ma  pedig 500m-en előfutam győztes lett. | By
Kós Benedek és Nyerges Attila interjú - ifi-, U23 vb, Plovdiv | Kós Benedek tegnap ifjúsági világbajnok lett a "király" számban, K-1 1000 méteren, ma pedig 500m-en előfutam győztes lett. | By

Nyerges Attila: Meglepődtem. – Newjság