Home

Akadémia Szubtropikus szabályos kerékpár spanyol körverseny gyöztes trikò Ölelés Fegyelem Beszerzés

Tadej Pogacar a Tour de France győztese | BRINGAZAS.HU

Semmit sem tudtak kezdeni a belgák ifjú titánjával + videó

Ez a legkeményebb háromhetes - Cívishír.hu

Soler húzta be a Vuelta ötödik szakaszát, már nem Roglicé a piros trikó |  M4 Sport
Soler húzta be a Vuelta ötödik szakaszát, már nem Roglicé a piros trikó | M4 Sport

Vuelta a Espana: miért piros a sárga trikó, pontversenyek, egyebek… |  Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Vuelta a Espana: miért piros a sárga trikó, pontversenyek, egyebek… | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Országúti
Országúti

Vuelta a Espana 3. szakasz: Sam Bennett duplázott, ismét gazdát cserélt a  piros trikó
Vuelta a Espana 3. szakasz: Sam Bennett duplázott, ismét gazdát cserélt a piros trikó

Primoz Roglic nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyt |  BRINGAZAS.HU
Primoz Roglic nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyt | BRINGAZAS.HU

A spanyoloknál a piros a nyerő szín, mindenki ilyen trikót szeretne

Már nem csak olasz háziverseny – a Giro lassan kilép a Tour árnyéká

Egymás között cserélgetik a trikókat a holland sztárcsapatnál + videó

Körbemegy a piros trikó a jumbósok között, kettőből kettő a Bora  sprintmérlege - összefoglaló - Eurosport
Körbemegy a piros trikó a jumbósok között, kettőből kettő a Bora sprintmérlege - összefoglaló - Eurosport

Giro: Budapest szívében zajlik a 2. magyarországi szakasz – élőben

Közvetítések, sztárok, és a legfontosabb szakaszok – minden, amit a 2022-es  Vueltáról tudni szeretnél - Eurosport
Közvetítések, sztárok, és a legfontosabb szakaszok – minden, amit a 2022-es Vueltáról tudni szeretnél - Eurosport

Vuelta: célba érkezés után bukott a győztes, gazdát cserélt a piros trikó |  M4 Sport
Vuelta: célba érkezés után bukott a győztes, gazdát cserélt a piros trikó | M4 Sport

Tour de Hongrie: A Vuelta-győztes csapata is eljön hozzánk! | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Tour de Hongrie: A Vuelta-győztes csapata is eljön hozzánk! | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Vingegaard kezdte, Roglič folytatja? - ma startol a 77. Vuelta a España |  Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Vingegaard kezdte, Roglič folytatja? - ma startol a 77. Vuelta a España | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Vuelta: Carthy nyert az Anglirun, Carapaz visszavette a piros trikó