kivéve a Győztes Ortodox kajak kuli istván hegy Egyesülés jártasság

A dél-afrikai edzőtáborban a világkupára és az olimpiára készül Kuli Pisti  – Newjság
A dél-afrikai edzőtáborban a világkupára és az olimpiára készül Kuli Pisti – Newjság

Kajak-kenu: mérnökök segítik a férfi kajaknégyes készülését - NSO

K2 200-on junior világbajnoki ezüstérmes a Kirkov Valentin-Kuli István  egység – Newjság
K2 200-on junior világbajnoki ezüstérmes a Kirkov Valentin-Kuli István egység – Newjság

Kajak-kenu: az esélyesek nyertek Szolnokon - NSO

Kajak-kenu: szegediek is rajthoz állnak a különleges tesztversenyeken –  Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu: szegediek is rajthoz állnak a különleges tesztversenyeken – Szegedi hírek | Szeged365

Fókusz – Olimpiai és világbajnok magyar kajakosok döntötték meg a korábbi  magyar világcsúcsot az Egyesült Államokban
Fókusz – Olimpiai és világbajnok magyar kajakosok döntötték meg a korábbi magyar világcsúcsot az Egyesült Államokban

Kajak-kenu VB: Kuli István K1 200 és K2 200 méteren is futamgyőzelemmel  jutott tovább Minszkben – Newjság
Kajak-kenu VB: Kuli István K1 200 és K2 200 méteren is futamgyőzelemmel jutott tovább Minszkben – Newjság

Továbblépett sérülése után Kuli István | Kajak-Kenu Sport

Jól döntött a kapitány, de folytatódik a kajakos kenyérharc

Kajak-kenu: Nádas Bence és Kuli István négyese nyerte a válogatót, a két  szegedi ezzel már biztos vb-résztvevő – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu: Nádas Bence és Kuli István négyese nyerte a válogatót, a két szegedi ezzel már biztos vb-résztvevő – Szegedi hírek | Szeged365

Kuli István Archives | JochaPress.hu

Kajak-kenu, válogató: a Kuli, Csizmadia, Varga, Nádas négyes nyert

A keret 80 százaléka már összeállt a kapitány fejében | Kajak-Kenu Sport

A négyesben nincs benne | CsömörSport

Kuli István interjú | A győztes kajak négyes vezérevezőse, Kuli István  tavaly még a negyedik helyen ült az egységben. A fiatal szegedi kajakos jól  érzi magát az új... | By Magyar Kajak-Kenu
Kuli István interjú | A győztes kajak négyes vezérevezőse, Kuli István tavaly még a negyedik helyen ült az egységben. A fiatal szegedi kajakos jól érzi magát az új... | By Magyar Kajak-Kenu

Újabb magyar világrekord született az USA-ban

DELMAGYAR - Az MVM Szeged tokióról lemaradt kajakosa, Kuli István  motiváltan tér vissza a versenypályára
DELMAGYAR - Az MVM Szeged tokióról lemaradt kajakosa, Kuli István motiváltan tér vissza a versenypályára