megszelídíthetetlen Suttogás Dió kajak kenu szombati program Elhomályosít illat Démon

Kajak-kenu vb: a középfutamban folytatják az 500 m-es K–2-esek - NS

Szurkoljunk a magyaroknak!

Kajak-kenu: egy MTK-s ezüst a válogató szombati napján

Négy magyar érem született az Eb pénteki kajak-kenu döntőiben - Eurosport

Kopasz Bálint és Rendessy Eszter döntős 1000, illetve 500 méteren |  JochaPress.hu
Kopasz Bálint és Rendessy Eszter döntős 1000, illetve 500 méteren | JochaPress.hu

Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

kajak-kenu Archives - Körös Hírcentrum

Kétszáz méteres kajakszámok eshetnek áldozatul az olimpiai program  átalakításának
Kétszáz méteres kajakszámok eshetnek áldozatul az olimpiai program átalakításának

Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb  zárónapján - Eurosport
Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb zárónapján - Eurosport

Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu  világbajnokságon - Eurosport
Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Kajak-kenu vb - Vajda Attila bronzérmes C-1 1000 méteren

Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as  kajak-kenu vb-n - Szeged.hu
Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n - Szeged.hu

Kajak-kenu vk: újabb magyar döntős egységek, további nyolc érem a  paraversenyben - SportFaktor
Kajak-kenu vk: újabb magyar döntős egységek, további nyolc érem a paraversenyben - SportFaktor

Kajak-kenu VB: Kopasz Bálint nagyot ment, rajt-cél győzelmet aratva a  középfutamban folytatja a világbajnokságot – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu VB: Kopasz Bálint nagyot ment, rajt-cél győzelmet aratva a középfutamban folytatja a világbajnokságot – Szegedi hírek | Szeged365

Index - Sport - Nyolc arany és 16 érem volt a magyarok szombati termése  Szegeden
Index - Sport - Nyolc arany és 16 érem volt a magyarok szombati termése Szegeden

Újra Szent Jupát nap a Népszigeten

Kajak-kenu II. Ifjúsági és U23 válogató - Szolsport

Kajak-kenu vb: újabb három magyar hajó a döntőben | Szeged Ma

Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar  mérleg - Eurosport
Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar mérleg - Eurosport