Home

előítélet Süt szolgáltatás gyorskorcsolya eb programja Kifejezetten Bolt taposás

A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" -  sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport
A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" - sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport

Pályacsúcs a városligeti gyorskorcsolya-Eb-n

Pénteken hivatalosan is elkezdődik a téli olimpia, tizennégy magyarnak  drukkolhatunk – Mutatjuk a teljes programot! - Sportal.hu
Pénteken hivatalosan is elkezdődik a téli olimpia, tizennégy magyarnak drukkolhatunk – Mutatjuk a teljes programot! - Sportal.hu

Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos  Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Mozdulj rá! - Magyarország Gyorskorcsolya EB mérleg: 4 arany, 3 ezüst érem

Liuék sporttörténelmi sikerre készülnek a debreceni Európa-bajnokságon | M4  Sport
Liuék sporttörténelmi sikerre készülnek a debreceni Európa-bajnokságon | M4 Sport

Krueger John-Henry Eb-ezüstérmes 1000 méteren - Infostart.hu

Íme, olimpikonjaink vasárnapi programja! - Fradi.hu

Szeged.hu - Jászapáti Petra és Kónya Zsófia a női váltóval bejutott a  vasárnapi döntőbe a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n
Szeged.hu - Jászapáti Petra és Kónya Zsófia a női váltóval bejutott a vasárnapi döntőbe a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n

Minden készen áll a debreceni rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-re

DELMAGYAR - Kezdődik a debreceni rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokság,  szurkoljunk Jászapátiéknak!
DELMAGYAR - Kezdődik a debreceni rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokság, szurkoljunk Jászapátiéknak!

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Minden készen áll a rajtra Debrecenben

Megvan az első magyar érem a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n - Hírnavigátor

Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Magyar szempontból sikeres volt  az első nap, a szegedi Jászapáti Petra három távon is továbbjutott
Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Magyar szempontból sikeres volt az első nap, a szegedi Jászapáti Petra három távon is továbbjutott

Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb – Jászapáti Petra negyedik 1500  méteren
Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb – Jászapáti Petra negyedik 1500 méteren